معرفی مدیران

محمدحسین ذوالفقاری

محمدحسین ذوالفقاری

مدیرعامل شرکت پرورش داده ها

محمد حسین ذوالفقاری در سال 1328 در تهران متولد شد. از سال 1344 فعالیت خود را در امور بازرگانی و واردات انواع ورق های صنعتی آغاز و از سال 1358 مسئولیت قیمت گذاری و توزیع کلیه واردات آهن آلات کشور در مرکز تهیه و توزیع فلزات را به عهده داشته است. از دیگر فعالیت های ایشان می توان به عضویت در هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران, عضویت در شورای مرکزی سازمان صنایع ملی ایران, مدیریت عامل پوشینه بافت ایران, نماینده وزارت صنایع در کمیته معاملات دو جانبه BTC و موارد دیگر اشاره نمود.

021-88712451 داخلی 149-150@mhz@shayegh.org

احمد بیدآبادی

مهندس احمد بیدآبادی

رییس هیئت مدیره شرکت پرورش داده ها

مهندس احمد بیدآبادی در سال 1333 در تهران متولد شد. مدرک کارشناسی کامپیوتر را از دانشگاه میشیگان آمریکا اخذ نمود. سپس دوره کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه کالیفرنیا در رشته طراحی کامپیوتر سپری نمود. وی در سال های 1976 تا 1978 عضو کادر فنی و طراحی برد CPU شرکت های Intel و National آمریکا بود. وی فعالیت های خود را در ایران با مدیرت پروژه و مدیریت شبکه در مرکز تحقیقات مخابرات ایران آغاز نمود. وی طراح و سازنده اولین کامپیوتر کشور به نام های لاله 16 و لاله 32 می باشد که حاصل تجربیات فعالیت او در شرکت Intel بود. همچنین سابقه عضویت و تدریس دانشگاه های شهید بهشتی و صنعتی شریف را دارا می باشد. در کارنامه ایشان مدیرت پروژه های مهمی مانند شبکه ملی IP, پروژه هسته مرکزی دیتای کشور, پروژه NOC, پروژه ISMN و مدیریت دهها پروژه دیگر در سطح ملی به چشم می خورد.

021-88712451 داخلی 151@ahmad@dpco.net

عبدالحسین بیدآبادی

مهندس عبدالحسین بیدآبادی

مدیر شرکت نداگستر صبا

مهندس عبدالحسین بیدآبادی در سال 1341 متولد شد. ایشان تحصیلات دانشگاهی خود را در سال 1368 در رشته مهندسی برق در مقطع کارشناسی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر سپری نمود. ایشان از سال 1367 تا کنون در در شرکت پرورش داده ها مشغول به فعالیت می باشد. از سوابق ایشان می توان به مدیریت اجرایی پروژه PAP, مدیریت پروژه دیتای راه آهن و عضویت در هیات مدیره شرکت میعاد شرق اشاره نمود.

021-88712451 داخلی 208@majid@dpco.net

محمدرضا شیرازی

دكتر محمدرضا آیت اله زاده شیرازی

مدیرعامل شرکت فناوران اطلاعات و ارتباطات میعاد شرق

(مدیر بخش ICT شرکت پرورش داده‌ها)

دکتر محمدرضا آیت اله زاده شیرازی تحصیلات خود را در دانشگاه صنعتی امیر کبیر با موفقیت در مقطع دکترا طی نمود. دکتر محمدرضا آیت اله زاده شیرازی دارای 6 عنوان مقاله چاپ شده در مجلات معتبر علمی, 24 عنوان مقاله ارائه شده در کنفرانس های معتبر جهانی, 11 عنوان ترجمه کتاب و تالیف کتاب مقدمه ای بر هوش مصنوعی در کارنامه ایشان به چشم میخورد. همچنین ایشان در هفدهمین جشنواره بین المللی خوارزمی موفق به کسب رتبه دوم پژوهش و توسعه شده اند. ایشان سابقه تدریس در رشته کامپیوتر در دانشگاه های صنعتی امیر کبیر, صنعتی خواجه نصیر طوسی و دانشگاه آزاد اسلامی را دارا می باشد. مدیریت پروژه های سیستم امورمشتریان و محاسبه کارکرد شرکت مخابرات استان ها, پروژه سیستم نرم افزاری جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارهای کشور, پروژه تدوين برنامه جامع فناوری اطلاعات ايران, پروژه ظرفیت سازی فنی در حوزه نظام پايش شاخص های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور از طریق تعامل با نهادهای بین المللی و چندین پروژه دیگر در کارنامه ایشان به چشم میخورد.

021-88553830@ashirazi@dpco.net

امیر محرابی نژاد

مهندس امیر محرابی نژاد

عضو هیئت مدیره شرکت فناوران اطلاعات و ارتباطات میعاد شرق

(مدیر بخش ICT شرکت پرورش داده‌ها)

021-88553830@amehrabi@dpco.net

© گروه شرکت های پرورش داده ها - بخش فناوری های نوین - 1392