بخش فناوری های نوین

بیانیه مأموریت

تحقیق و تکاپو برای یافتن نیازها، دشواری ها و کمبودهای موجود در حوزه های مختلف و به کارگیری شگردها، ابزارها، دستگاه‌ها و فرآیندهای به روز و دانش محور توسط کارشناسان خبره جهت طراحی و توسعه سیستم های خلاق، کارا و کارآمد در راستای حل مشکلات و رفع نیازها و کمبودها.

پروژه های بخش

شبکه هاب کو

 

بازیکو

 

پورتال پرورش داده ها

 

شبکه هاب کو بستری نوین و خلاق است که هدف آن ایجاد پل ارتباطی بین متقاضیان و عرضه کنندگان کالاها می باشد به نحوی که مصرف کنندگان به آسانی اقدام به استعلام بهای کالای مورد نظر نموده و مجموعه تامین کنندگان با آگاهی از این درخواست قیمت اقلام مورد نظر را اعلام می نمایند. این خدمت تحت شبکه وب جهان گستر (World Wide Web) به مشترکین سیستم که عمدتا فعالان صنایع مختلف کشور می باشند ارایه می گردد. اشخاص حقیقی یا هویت های حقوقی می توانند به صورت فردی یا گروهی با پرداخت هزینه اشتراک به عضویت شبکه هاب کو درآمده و از خدمات ارایه شده بهره مند گردند.

ورود به سایت شبکه هاب کو

با توجه به فضای رقابتی سرویس دهی اینترنت در کشور، راه اندازی و بهره وری از سرویس های ارزش افزوده از توجه به سزایی برخوردار گردیده است. گروه شرکت های پرورش داده ها، که دارای سابقه و اعتبار در حوزه های طراحی و پیاده سازی شبکه های مخابراتی و ارتباطی، طراحی و پیاده سازی مراکز داده و نیز خدمات اینترنتی باند پهن می باشد، با درک صحیحی از اهمیت و ارزش این خدمات به تعریف، طراحی و پیاده سازی پروژه ای منحصر به فرد در این حوزه پرداخت تا راه کاری کارآمد و موثر به سرویس دهندگان اینترنت پرسرعت کشور ارائه نماید. محصول تحقیقات و عملیات کارشناسان این شرکت در حوزه سرویس های ارزش افزوده سرور بازی های رایانه ای تحت شبکه پرورش داده ها می باشد.

سرور بازی های تحت شبکه پرورش داده ها، به عنوان مرکز تخصصی ارائه دهنده فضای میزبانی بازی، بستری است برای نصب، پیاده سازی و ارائه بازی های رایانه ای به صورت آنلاین؛ به طوریکه بازیکنان می توانند با اتصال پرسرعت اینترنت به صورت گروهی به بازی بپردازند.

ورود به سایت بازیکو

در دنیای مجازی امروز استفاده از ابزارهای ارتباطی نوین یک ضرورت بسیار مهم برای سازمانها و شرکتها تلقی می شود. پورتال گروه پرورش داده ها با هدف معرفی تواننمدی های گروه در حوزه های مختلف و ایجاد ارتباط با مخاطبان و مشتریان گروه پرورش داده ها طراحی  و راه اندازی شده و  وظیفه به روز رسانی و ارتقاء کیفی محتوای آن و همچنین برطرف نمودن نیازها در این زمینه از جمله وظایف بخش فناوری های نوین می باشد.

تیم فناوری های نوین

حسین نوروز

حسین نوروز

مدیر بخش فناوری های نوین

امیر آریا ارجمند

امیر آریا ارجمند

مدیر برنامه ریزی استراتژیک

 

تماس با فناوری های نوین

© گروه شرکت های پرورش داده ها - بخش فناوری های نوین - 1392